dźwięk

Dobra jakość dźwięku na planie filmowym – jak ją uzyskać?

Jakość dźwięku jest ważnym elementem tworzenia wysokiej jakości produkcji filmowych. Bez względu na to czy tworzymy teledysk, film czy program telewizyjny, wszelkie półśrodki w zakresie dźwięku mogą odbić się negatywnie na całości odbioru projektu.

Open Media –  studio filmowe i sprzęt

Open Media prowadzi wypożyczalnię kamer i innego sprzętu filmowego w Warszawie. Wynajem sprzętu dźwiękowego to nie wszystko. Fachowcy wchodzący w skład zespołu realizuje powierzone zadania w zakresie obsługi planu filmowego czy też dźwiękowego przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych. W ofercie firmy znajdziemy m.in. mikroporty i plugony, timecody, rekordery i miksery, mikrofony czy też urządzenia, które odpowiadają za łączność działów pracujących na planie filmowym.

Dźwięk – rekordery, miksery, mikrofony…

Sprzęt dźwiękowy dostępny w Open Media pozwala na realizację szerokich działań. Przykładowo, rekoredery umożliwiają rejestrowanie każdego dźwięku z dużą dokładnością. W rezultacie, dźwięk może być odtwarzany w dowolnej sytuacji. Obróbka dźwięku z wykorzystaniem mikserów umożliwia wprowadzenie ciekawych efektów specjalnych. Nie ma przy tym konieczności cofania się do metod analogowych. Mikrofon umożliwia szybkie i sprawne przekazywanie komunikatów oraz bezpośrednie rejestrowanie prowadzonych rozmów.

Sprzęt dostępny w wypożyczalnie jest regularnie serwisowany. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że nie zawiedzie w momencie, gdy jest najbardziej potrzebny. Open Media dba o to, aby asortyment był uzupełniany o nowości na rynku, dzięki czemu możliwe jest reagowanie na zmieniające się potrzeby branży filmowej. Open Media to profesjonaliści od wielu lat związani z branżą filmową, którzy służą radą na każdym etapie współpracy z klientem. Pomogą w kwestiach technicznych, doradzą, który sprzęt wybrać, aby efekt był jak najlepszy.

Profesjonalne studio filmowe Warszawa

Z obsługi Open Media skorzystało już wiele firm, producentów, artystów. W profesjonalnym studiu Hollywood realizowano teledyski, seriale, spoty reklamowe. Organizowano tu bankiety, spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia.  Studio Hollywood to ponad 250m2 przestrzeni, z magazynami, garderobami, VIP roomami, patio.