dom pod Warszawą

Dom pod Warszawą – gdzie i dlaczego warto mieszkać?

Od czasów pandemii domy pod Warszawą cieszę się dużą popularnością. Doceniamy możliwość wyjścia na własne podwórko, kontakt z naturą, większą powierzchnię mieszkalną, na której każdy będzie miał swój kąt, również na pracę czy naukę zdalną. Jedną z inwestycji godnych zainteresowania jest nowe osiedle realizowane przez firmę deweloperską RealCo w podwarszawskich Michałowicach.

Michałowice Parkowa

Michałowice Parkowa to osiedle, na którym wymarzony dom znajdą osoby ceniące sobie ciszę i bliskość natury a jednocześnie chcące zamieszkać w niedalekiej odległości od Warszawy. Osiedle dzieli od granicy ze stolicą zaledwie 2,5 km. Michałowice położone są niedaleko od granicy z Włochami i Ursusem. Osoby zmotoryzowane dostaną się do Warszawy np. Al. jerozolimskimi czy też trasą S8.

Co warto wiedzieć o inwestycji?

Inwestor zadbał o wdrożenie nowoczesnych rozwiązań takich jak ogrzewanie podłogowe, przygotowanie nieruchomości pod montaż instalacji fotowoltaicznych i klimatyzacji. Znajdziemy tu również rekuperację i gniazdka z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Prywatny ogródek będzie stanowił bezpieczną przestrzeń do odpoczynku i zabawy.

Co znajdziemy w okolicy?

W okolicy znajdziemy wszystko to co niezbędne do komfortowego życia. Są tu sklepy spożywcze i apteki. W niedalekiej odległości funkcjonuje przedszkole, szkołą podstawowa. Znajdziemy tu place zabaw i skateparki. Ścieżki rowerowe i  nasadzenia roślin sprawiają, że jest to przyjemne dla oka i sprzyjające aktywności fizycznej otoczenie.